DJ a začínající producent DJ Honis, vlastním jménem Honza Zhejbal, se narodil v červnu 1984 v Olomouci, v současné době žije střídavě nedaleko Prahy a v New Jersey, USA.
Jeho DJ kariéra začala v roce 1998, kdy začal hrát jako DJ amatér na menších diskotékách. Už tehdy bylo jasné, že hudba je to, co ho v životě baví a chtěl by se jí více věnovat. Jak roky ubíhaly, byl DJ Honis ovlivněn několika hudebními styly, například R´n´B, Hip Hop, Dance, Disco, House, Trance, aj. To je jeden z důvodů, že se v této době muže chlubit tím, že pro něj není problém zahrát na party jakýkoliv styl hudby a splnit i ty nejošemetnější přání stále více náročného publika.

MINULOST
V letech 2005 – 2008 vystupoval na soukromých večírcích a svatbách, a v roce 2008 se stal rezidentním DJ v Discoclubu Eleanor v Sadské, kde účinkoval na pravidelných akcích. V červnu 2009 mu bylo nabídnuto hostování v Music Café v Praze, kde zůstal jako rezident společně s DeeJayZ až do dubna 2010. Následovaly vystoupení v klubech jako jsou například: v klubech Jo’s Bar, Zephyr Excellent, Bright Music Bar, Mazaný Králíček a Občanská Plovárna v Praze, Bill Music Club Mělník, Disco Všejany Lysá nad Labem, Holiday Discoclub Jesenice, Music Club PitStop Mnichovice a další.
Působil také jako moderátor/DJ na hokejovém stadionu HC Junior Mělník a HC Roudnice nad Labem. V současné době spolupracuje s agenturou OMNIHATESS.
OMNIHATESS PRODUCTION
Producentská kariéra DJe Honise je zatím „v plenkách“, ale již dnes může pochlubit několika singly a mixy, které mapují jeho vývoj na poli žánrů a techniky mixování. V roce 2006 byla založena formace OMNIHATESS. Členové této formace jsou DJ Honis (Hudba, Texty, Produkce) a MC Mates (Rap). Tato Omnihatess spolupracuje s několika dalšími umělci žánru Hip Hop, například Kalwich, Dezert, Henry D a další.
DJ Honis se podílel na vzniku motivačního songu #mitsvujsen, který jste mohli slyšet na vlnách rádia Kiss Jižní Čechy a pražského FAJN Rádia.V současné době účinkuje na pravidelných akcích CarWars a stále vystupuje jako DJ/moderátor na svatbách a soukromých večírcích.Více informací na www.djhonis.com